Меню
НОВИНКА! НАСІННЯ ОВОЧІВ, КВІТІВ ТА ТРАВ

Ідеї для подарунків: творчо, весело, екологічно і традиційно

Творчо: саморобна косметика

Тренд робити усе власноруч популярний не лише за кордоном. А чому б не запропонувати людині зробити власну косметику? Звісно, для формуляції кремів і лосьйонів потрібні знання і досвід, а от створити власний скраб для тіла — під силу кожному! Та й потрібно зовсім небагато:

- ефірна олія (наприклад, лаванди)

- кокосова олія (основа)

- сіль для ванн або цукор (скрабуючий компонент)

Крупніші грудочки солі краще підійдуть для жорсткого скрабу (наприклад, для п’яточок), а цукровим скрабом можна користуватися для усього тіла. А от для обличчя не радимо, адже реакція на ефірні олії може бути непередбачуваною, та і кокосова олія може викликати вугрові висипання на проблемній шкірі. Ці компоненти доволі універсальні. Кокосова олія чудова для масок для волосся, а олія лаванди взагалі універсальний засіб для перетворення звичайної ванної на спа-салон.

Весело: ненудні шкарпетки

Хто сказав, що дарувати шкарпетки — це нудно? Як щодо ненудних шкарпеток з прикольними написами? Цей варіант подарунку чудово підійде для тих, хто полюбляє дарувати щось корисне і практичне. 

Екологічно: фляги та пляшки для води

Ви не забуваєте пити воду? Ні, нікому не потрібно пити ці хрестоматійні 2 л на день, але пити щоразу як тільки починаєте відчувати спрагу дуже важливо. Подаруйте зручну та симпатичну флягу-пляшку для пиття, щоб вода завжди була під рукою. Крім того, це економно — більша частка вартості бутильованої води припадає на саму пляшку. Та і екологічно — ПЕТ-пляшки з-під води потім століттями залишаються в природі, і якщо ми хочемо пожити на цій планеті подовше треба потроху починати про це думати і не використовувати зайвий пластик там, де цього можна уникнути.

Традиційно: подарункові набори

Якщо часу на вибір у вас немає, або ви не достатньо добре знаєте людину, щоб вгадати, чим вона живе — ви завжди можете зупинитися на подарункових наборах. Зазвичай їх комплектують універсальними перевіреними продуктами, які усім підходять. Це гелі для душу, шампуні, бальзами для волосся.
ідеї для подарунків

Коментарі