Меню
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ УКРПОШТОЮ

День народження підгузка!

Що всередині підгузка?

Щось на кшталт одноразових підгузків існувало вже століттями - наприклад, ескімоси робили щось на кшталт сучасних підгузків-трусиків, використовуючи висушений мох як наповнювач. Але справжньою революцією стало використання гранул поліакрилату, які здатні утримувати вологу. Винахідником підгузків став дідусь вертлявих онуків, який вийшов на пенсію і не готовий був прати стільки пелюшок щодня. Так з'явилися перші підгузки бренду Pampers. В Україну одноразові підгузки потрапили аж в дев’яностих, і були це теж переважно вироби бренду Pampers. Саме тому за усіма підгузками закріпилася неформальна назва "памперс".


В різних комбінаціях і співвідношеннях поліакрилат натрію і ватний наповнювач використовуються досі. Поліакрилат здатний утримувати в собі в 30 разів більше рідини, ніж важить він сам.

Підгузки на липучках

"Памперси" на липучках - найбільш бюджетний варіант підгузків. Обираючи їх важливо, щоб липучки були багаторазовими, адже поки малюк носить підгузок доведеться кілька разів привідкрити і перевірити вміст.

Підгузки-трусики

У одній з перших реклам підгузків-трусиків було сказано: для майстрів втечі. Цей вид підгузків особливо цінують мами рухливих дітей, які не в захваті від ідеї кілька хвилин полежати на одному місці. Обираючи підгузки-трусики звертайте увагу на ширину резиночки та її еластичність. Також важливо, щоб трусики не перетискали ніжки малюка: вони мають щільно прилягати, але при розтягуванні там вільно має поміщатися палець.

Підгузки для новонароджених

Крім маленького розміру, підгузки для новонароджених повинні мати одну важливу деталь: виріз навколо пупка. Якщо ваша лялечка народилася нетендітною і одразу може вдягати підгузки номер 2, можна просто закладати всередину верхню смужку підгузка, щоб передній край не заважав пупку загоюватися.

Підгузки для плавання

Основна відмінність підгузків для плавання полягає в тому, що в них немає внутрішнього поглинального шару. Фактично, це вологонепроникні одноразові трусики, основна задача яких не пропустити екскременти в басейн. Після плавання малюка слід витерти вологими серветками та одягнути звичайний підгузок.Коментарі