Меню
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ УКРПОШТОЮ

Порошки, гелі чи капсули?

Пральний порошок

Засоби у вигляді порошку для прання мають вищий рН, що дозволяє їм краще справлятися з твердими забрудненнями, з глиною. 

Із недоліків пральних порошків можна назвати те, що їх важко дозувати — недостатня кількість засобу не випере речі, надлишкова — не виполощеться. У холодній воді вони гірше розчиняються, і іноді можуть залишати плями на речах, тому тут доречна попередня обробка плямовивідниками. Не розчинившись, пральний порошок може утворювати грудочки, які засмічують машинку. Але в той же час пліснява рідше заводиться в пральних машинках, в яких хоча б раз на тиждень використовують порошки, тому не відмовляйтеся від них повністю хоча б із таких міркувань.

Гелі для прання

Рідини для прання легше дозувати, маючи мірну ємність можна відміряти абсолютно точні об’єми. Гелі для прання не засмічують машинку, адже ідеально розчиняються навіть у холодній воді. Їх також можна використовувати для попередньої обробки плям, особливо жирних. Взагалі, олійні плями краще видаляють рідини для прання, ніж порошки. 

Капсули і подушечки для прання

Ідеальний варіант для тих, хто економить місце у ванній — капсули для прання займають мало місця, адже дуже компактні. Такий засіб легко дозувати — достатньо просто дотримуватися інструкції.

Проте їх не слід використовувати для ручного прання — концентрація діючих речовин всередині капсули в рази перевищує концентрації в звичайних гелях для прання, тож може викликати подразнення шкіри. 

Із недоліків слід назвати те, що якщо ви бажаєте збільшити або, навпаки, зменшити завантаження білизни, підлаштувати дозування капсул під таку ситуацію неможливо. Проте якщо ви не перете по 2 футболки а завжди збираєте повне завантаження — капсули до прання підходять вам ідеально.Ситуація

Порошок

Гель

Капсули

Постіль, щоденний одяг (футболки)

+

+

+

Чорний та темний одяг

-

+

+

Прання у холодній воді

-

+

-

Вовняні та шовкові речі

-

+ *

-

Забруднення від глини, грунту

++

+

+

Жирні забруднення

+

++

++

Ручне прання

+

+

-

*Для вовни та шовку слід використовувати спеціальні делікатні засоби для прання у вигляді гелів.Коментарі