Меню
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ УКРПОШТОЮ

Як дбати про себе без води і світла

Очищення обличчя

Себум, шкірне сало, мало цікавиться новинами і утворюється навіть під час блекаутів. З вмиванням допоможе міцелярна вода. Насправді її для цього і вигадано - тверду воду у кранах шкіра паризьких красунь не любить, тож косметологи вигадали це диво у пляшечці. Підберіть міцелярку для свого типу шкіри, та вмивайтеся за допомогою ватного диска. Видаляти надлишок себуму і пил необхідно щоденно, хай навіть і у такий спосіб.

Завжди свіжа зачіска

Сухі шампуні рятують не лише втомлених і забудькуватих, а і тих, кому для вдалих водних процедур бракує світла, води і тепла. І навіть якщо помити голову нагрітою на плиті водою - це цілком робочий варіант, то висушити її без елктроживлення просто нічим. На відміну від студенток з 90-х, нам зараз на допомогу прийде сухий шампунь. Він сорбує на себе надлишкові олії зі шкіри голови та поверхні волосин і робить вигляд волосся більш свіжим. Зараз майже в кожній великій лінійці виробники шампунів мають і сухі. Ними можна користуватися на випередження — якщо ти знаєш, що за графіком завтра не твоя черга прокидатися зі світлом, можна нанести його ще звечора, і він сорбує на себе надлишковий жир.

Подбати про інтимну гігієну

У багатьох виробників є спеціальні серії серветок призначених саме для інтимної гігієни. Їх просочення часто містить молочну кислоту і не шкодить корисним бактеріям, які працелюбно створюють здоровий мікроклімат піхви. Звісно, оригінально ці серветки створювали для туристок і подорожуючих, тих, хто може тривалий час бути в дорозі або десь подалі від цивілізації. Зараз вологі серветки для інтимної гігієни допоможуть вам не втрачати відчуття чистоти. Можна також розглянути варіант дитячих вологих серветок — зазвичай вони не містять зайвих запашників та інших подразнюючих речовин.

Освіжитися без душа

Освіжити шкіру можна з допомогою звичайного вологого рушника, або вологих серветок. Якщо користуєтеся рушником, то не тріть, а лише промокуйте — в холодну пору року у шкіри і так є багато претензій та причин бути не в настрої. Якщо для тіла використовуєте вологі серветки, то зверніть увагу на дитячі — вони мають дуже ніжне просочення, що не подразнює шкіру. Антибактеріальні серветки на постійній основі краще не використовуйте, на шкірі живе своя корисна мікрофлора, яка від цього потерпатиме.

Чисті руки

Якщо помити руки саме зараз не варіант — згадуємо досвід “ковідних” років і дістаємо санітайзери. Можна не боятися огидних бактерій і вірусів, і виходити так з положення. Звичайні вологі серветки в даному випадку можуть дати певне відчуття чистоти, але найчастіше вони не надають гарантії очищення від хвороботворних організмів, хоча візуально бруду позбутися допоможуть.

Менше прання

Коли прання теж стає дещо ускладненою процедурою, замість кухонних рушників з тканини використовуйте паперові рушники та столові серветки. Для деяких випадків це навіть більш гігієнічно, ніж використовувати "чайні" рушнички.


Головне — пам’ятайте 

Ми з немитою головою походимо тимчасово, а р*сня житиме з дурною - все життя.Коментарі